מירוץ אפיקים Run4afikim#

הוא מירוץ השליחים הארוך ביותר בעולם שקיים לטובת גיוס כספים למען מטרה חברתית. המירוץ מתקיים אחת לשנה במהלך שמונה השנים האחרונות במטרה לגייס תרומות למען פעילותה של עמותת אפיקים המעניקה לילדים בסיכון ולהוריהם כלים שיאפשרו להם לצאת ממעגל העוני, למען תקוה לחיים טובים יותר.

כל שנה, כמאה רצים מרחבי הארץ והעולם לוקחים חלק באירוע. המירוץ, בנוי כמירוץ שליחים – מתחיל ביום רביעי בערב בירושלים, מתקיים ללא הפסקה למשך 36 שעות כשקבוצות הריצה מחליפות אחת את השנייה בין מקטע למקטע, לאורך 360 ק"מ, עד ההגעה לאילת ביום שישי בבוקר.

איך זה עובד

Run4Afikim הוא מירוץ שליחים מאורגן שבו בכל זמן נתון קבוצה אחת רצה את אחד מ 36 הקטעים הנעים בין 8 ל -14 ק"מ. בין כל קטע, לרצים יש 6-7 שעות מנוחה והכנה לקראת הסבב הבא. הקבוצות משלימות 4 או 5 סבבים בסך הכל בסביבות 50 ק"מ לאורך 36 שעות. ביום האחרון לריצה, כל הקבוצות נפגשות בכניסה לאילת ורצות יחד את הקילומטרים האחרונים לעיר. הרצים נדרשים לגייס סכום מינימלי על מנת להשתתף והדבר מתואם על ידי קרנות צדקה ונותני חסות ארגוניים.

#רצים למען האחר

אנחנו מזמינים אתכם להשתתף ולרוץ למען האחר, ולמען המשפחות של עמותת אפיקים.

האירוע מוקדש לזכרו של אריאל גולדשמיט ז"ל שהיה ממייסדי מירוץ אפיקים ומעמודי התווך של הפרייקט.

בואו לקחת חלק ולרוץ, ללכת או לרכב כל מרחק שתבחרו, איפה שלא תהיו, בימים בהם המירוץ מתקיים, למען עמותת אפיקים ולטובת הקמתו של מרכז למידה חדש בדרום הארץ.

לחוות ריצה, תקווה, ואת נופי ישראל בדרך שעוד לא הכרתם.

לזכרו של אריאל גולדשמיט ז"ל

Run For Аfikim 2020 - Jerusalem to Eilat Relay Run for children at risk in Israel

Run For Аfikim 2016 - Jerusalem to Eilat Relay Run for children at risk in Israel

Run For Аfikim 2015 - Jerusalem to Eilat Relay Run for children at risk in Israel

Run For Аfikim 2014 - Jerusalem to Eilat Relay Run for children at risk in Israel

אנו זקוקים לתמיכתם

נדיבות, אהבה, שמחה ואושר - אלו המתנות שהילדים מקבלים במרכזי אפיקים. שלא לדבר על תשומת לב, מילה אוהבת, אווירה מנחמת אחרי יום לימודים מתיש, תשומת לב לכל פרט וכמובן ארוחה חמה.