מרכזי נוער לשעות אחה"צ

אורכה של תכנית הנוער שלנו היא שש שנים, במהלן הנוער מקבל כלים לפיתוח הביטחון העצמי, כלים חברתיים, כלים חינוכיים, הכנה לשירות צבאי מוצלח והפיכתם לצעירים התורמים בחברה.

מורי אפיקים עובדים בקבוצות קטנות של לא יותר מ -10 לכל כיתה, ושואפים להעניק לכל ילד וילד את הטיפול והתשומת לב הבונים ביטחון עצמי וידע. מרכזי אפיקים מנוהלים על ידי רכזים, המשמשים איש קשר בין הורי הילדים למוריהם, ומבצעים ביקורי בית קבועים כדי להעריך את צרכיהם. הם מבטיחים שכל ילד יקבל פריטים חיוניים כגון ציוד לבית הספר והלבשה, בכל פעם שצריך.

כל ילד מקבל שתי ארוחות ביום במרכז - ארוחת צהריים מזינה חמה וארוחת ערב קלה לפני החזרה הביתה.

תנו לילד מתנה של חיים טובים יותר ועתיד בהיר יותר!

מענה אישי לצרכים של כל ילד וילדה

הצוות החינוכי באפיקים, עובד בקבוצות קטנות של לא יותר מ-10 ילדים לכל כיתה, ושואפים להעניק לכל ילד וילדה את הטיפול ותשומת הלב הבונים ביטחון עצמי וידע. מרכזי אפיקים מנוהלים על ידי רכזים, המשמשים איש קשר בין הורי הילדים למוריהם, ומבצעים ביקורי בית קבועים כדי להעריך את צרכיהם המדויקים. הם מבטיחים שכל ילד יקבל פריטים חיוניים כגון ציוד לבית הספר והלבשה בהתאם לצורך.

כל ילד מקבל שתי ארוחות ביום במרכז - ארוחת צהריים מזינה חמה וארוחת ערב קלה לפני החזרה הביתה.

מרכזי למידה לילדי יסודי

מרכזים אלה לילדי בית ספר יסודי מתמקדים בפיתוח הפוטנציאל של כל ילד להצליח ולהתקדם לקראת מצוינות. כל מרכז, המאויש על ידי מורים ויועצים מקצועיים, פועל חמישה ימים בשבוע, ונותן שיעורים בעברית, מתמטיקה, אנגלית, שיעורי מחשב והעשרה במחול, מוזיקה, ספורט, ועוד שיעורים בכישורי חיים וערכים.

מרכזי חינוך ורווחה

מרכזים אלה לילדים בכיתות א'-ו' מספקים הזדמנות לילדים בצו בית משפט להישאר בבתיהם תוך קבלת טיפול וחינוך רלוונטיים בדומה לאלה שבמרכזי הלמידה אחר הצהריים. אפיקים מספקת גם טיפול טיפולי הוליסטי למשפחה באמצעות טיפולים רגשיים ופיקוח שוטף על ידי עובדים סוציאליים. (ההשתתפות בתכנית אפיקים מוכרת רשמית על ידי מחלקת הרווחה כחלופה להוצאת ילדים מהמשפחה לאומנה)

מרכזי למידה מתקדמים

מרכזים אלו נותנים מענה לבני נוער בכיתות ז-יב ומתמקדים במתן עזרה חינוכית ורגשית, להצלחה בלימודים ובהוצאת תעודת בגרות מלאה. התלמידים הבוגרים מקבלים תמיכה והדרכה בהכנה לקראת שירות צבאי משמעותי (רוב בוגרי אפיקים משרתים בתפקידים קרביים ומשמעותיים)

אנו זקוקים לתמיכתם

נדיבות, אהבה, שמחה ואושר - אלו המתנות שהילדים מקבלים במרכזי אפיקים. שלא לדבר על תשומת לב, מילה אוהבת, אווירה מנחמת אחרי יום לימודים מתיש, תשומת לב לכל פרט וכמובן ארוחה חמה.