הוועד המנהל

עמותת אפיקים התברכה בחברי וועד מסורים ומוכשרים הפועלים למען הצלחתה של העמותה ולהגשמת החזון.

חברי הוועד:

גילה רוקמן

גילה רוקמן היא פעילה חברתית ירושלמית. כיום היא מנהלת מחלקת שירות ואזרחות במכללת שלם בירושלים. גילה היא חלוצה בתחום החינוך החווייתי ופיתחה ויישמה מתודולוגיות הוראה ייחודיות המספקות לתלמידים ולקהילות חוויות יהודיות עוצמתיות ומשכנעות. במכללת שלם, גילה פיתחה ומלמדת קורס שנתי על אתגרים בחברה הישראלית ואחראית על כל פעילויות המכללה החוץ-לימודיות, לרבות משימות, אירועים, התנדבות, כנסים וחיי סטודנטים. בעבר, גילה שימשה במהלך 8 שנים כמנהלת תוכניות חינוך בישראל באוניברסיטת הישיבה. גילה הייתה מעורבת באפיקים בעשר השנים האחרונות ומילאה תפקיד מרכזי בגידול ופיתוח הארגון.

גילה היא מייסדת ומארגנת מירוץ אפיקים Run4Afikim ריצת צדקה שנתית של 370 ק"מ מירושלים לאילת, שגייסה עד כה למעלה מ -1,000,000 דולר למרכזי אפיקים. בנוסף לכך גילה חברת הנהלת מבוי סתום וחברת הנהלה בקהילת בית הכנסת שלה בדרום ירושלים. גילה נשואה לג'סטין שגם הוא לוקח חלק פעיל באפיקים ויחד יש להם 4 ילדים נמרצים שגם הם רצים במירוץ אפיקים!

ג'ייסון גרדנר

ג'ייסון גרדנר הוא מנהל בכיר ברשת ישרוטל בתפקיד מכירות ושיווק לתיירות נכנסת. ג'ייסון, אולטרה-מרתוניסט מושבע, פעיל באפיקים למעלה מ 8 שנים וממלא תפקיד מרכזי בגידול ופיתוח הארגון. ג'ייסון ייסד מירוץ אפיקים Run4Afikim ריצת צדקה שנתית של 370 ק"מ מירושלים לאילת, שגייסה עד כה למעלה מ -1,000,000 דולר למרכזי אפיקים. ג'ייסון פעיל חברתי בפרויקטים מקומיים מובילים בירושלים, הכוללים בניית בית כנסת חדש ובינתיים בית כנסת חיצוני המאפשר לאנשים רבים מקום לבוא ולהתחבר. ג'ייסון נשוי לחווה ולהם ארבעה ילדים.

קובי לנגלייב

קובי יליד באר שבע וכיום תושב כוכב יאיר, נשוי לשלומית ואב לשלושה בנים. קובי מנכ"ל ושותף של BMBY מערכות תוכנה, חברה טכנולוגית שיווקית המובילה את הפיתוח והיישום של תוכנות ייחודיות וחדשניות.

קובי רץ למרחקים ארוכים שנהנה להשתתף במרתונים בארץ ובחו"ל ובעיקר נהנה להשתתף ב- Run4Afikim השנתי. הוא משמש כחבר דירקטוריון באפיקים על סמך אמונתו האישית כי הסיוע הטוב ביותר שאדם יכול לספק לאדם אחר הוא הכלים לעזור לעצמם.

שמואל ויינשטיין

סם וינשטיין מנהל בכיר בחברת Litify, חברה מובילה בתחום הטכנולוגיה העסקית לענף המשפטי. הוא החל להיות פעיל באפיקים במהלך עבודתו בישיבה יוניבסריטי בדרום הארץ, לאחר שראה במו עיניו את ההשפעה שיש לאפיקים במשימתה לשבור את מעגל העוני באמצעות חינוך והעשרה משפחתית, ופגש את הילדים והמשפחות המדהימים הנהנים מהארגון. סם ניהל את Run4Afikim בפעם הראשונה בשנת 2018 ומתאמן קשה לקראת המירוץ הבא. סם הוא חצי מרתוניסט נלהב, סקיפר מורשה , גיטריסט אקוסטי ותולעת ספרים שלעולם לא יסרב לספר טוב. במקור מניו יורק, עלה ארצה, מתגורר בתל אביב נשוי לסטפני ואב לבתו בקה.

דפנה הוכמן

דפנה שירתה ביחידה מובחרת בצה"ל.

דפנה בעלת שולשה תארים אקדמאים מאוניברסיטאות מוכרות בארץ ובחו"ל. לאחר לימודים אקדמיים ,דפנה רכשה יותר מ28 שנות ניסיון בענף הנדל"ן בתפקידים בכירים בתחום השיווק. דפנה גם בעלת שלושה תארים מאוניברסיטאות רשמיות במדינת ישראל. היא מגדירה את עצמה כציונית ואוהבת את המדינה ואת תושביה.

דפנה היא אמה של מאיה. ונכדתם של החלוצים משה ונחמה הוכמן (ממייסדי המושבה יבנאל) ואברהם ושרה בייזר שעלו בעליה השלישית מפולין לעיר רמת גן, היו פעילים במחתרת האצ"ל ותרמו רבות לבניית מדינת ישראל.

דפנה יזמה ומובילה את מיזם התרמת ילקוטים וציוד לבית הספר לילדי אפיקים.

אנו זקוקים לתמיכתם

נדיבות, אהבה, שמחה ואושר - אלו המתנות שהילדים מקבלים במרכזי אפיקים. שלא לדבר על תשומת לב, מילה אוהבת, אווירה מנחמת אחרי יום לימודים מתיש, תשומת לב לכל פרט וכמובן ארוחה חמה.